sertifikalar

ASIN ÇİFTLİĞİ
TASARIM ÖDÜLLERİ


Güvenlik Gizlilik

Gizlilik ve Güvenlik

1. Kapsam ve Tanımlar

Asinfarm.com’a hoşgeldiniz. Bu Gizlilik Bildirimi ve Kullanım Şartları şirketimizin (işbu bildirimde bundan sonra “ASİNFARM” olarak anılacaktır) gizlilik ile ilgili uygulamalarını, çevrimiçi ortamda toplanılan bilgilerin türünü, bu bilgilerin nasıl kullanıldığını ve bu internet sitesinin kullanım şartları hakkında sizi bilgilendirmektedir. Asinfarm.com, bu internet sitesinde sunulanları burada anlatılan şartlar altında sağlamaktadır. Bu web sitesini ziyaret etmeniz veya bu sitede alışveriş yapmanız halinde burada sayılan şartları kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartları kabul etmiyorsanız bu siteyi kullanmayınız.

2.Size Ait Bilgilerin Kullanılması

Size daha iyi hizmet verebilmek ve ihtiyaçlarınızı ve ilgi duyduklarınızı karşılayabilmek için, ASİNFARM, sizin rızanız ve bilginiz dahilinde kişisel bilgilerinizi toplar ve kullanır. Asinfarm.com sitesine kayıt olduğunuzda adınız, soyadınız, elektronik posta adresiniz, yaşınız, şahsi ilgi alanlarınız, finansal bilgileriniz (örneğin kredi kartı bilgileriniz) ve fatura bilgileriniz, ürün ve hizmet tercihleriniz, şeltişim bilgileriniz gibi başka size özgü bilgiler de toplanacaktır. Ayrıca ASİNFARM, size daha iyi hizmet verebilmek maksadıyla zaman zaman anketlere katılmanızı da isteyebilir. Toplanılan tüm bu bilgiler sayılacaklar dahil ve fakat sınırlı olmamak üzere (i) bir işlem ya da siparişi tamamlamanıza yardımcı olma; (ii) bu web sitesi üzerinden sunulan ürünler ve hizmetlerle ile ilgili sizinle irtibat kurma; (iii) yeni hizmetler, avantajlar ve kampanyalarla ilgili güncel bilgiler verme, ve size özel fırsatlar hakkında teklifler sunma gibi işlemler için kullanılacaktır. Ayrıca internet sitesine giriş bilgilerinizin unutulması halinde sizin tarafınızdan tekrar kullanılması maksadıyla başka bilgileriniz de toplanacaktır.

ASİNFARM,, ürünlerinin pazarlanması ve satın alınan ürünlerin sizlere ulaştırılması için kredi kartı sağlayıcıları, müşteri destek ve canlı yardım servisleri, elektronik posta sağlayıcıları ve taşıma acentaları gibi servis sağlayıcıları ve tedarikçilerle çalışmaktadır.ASİNFARM,, bu bildirim kapsamında, satın almış olduğunuz ürün ve hizmetlerin size başarılı bir şekilde teslimini gerçekleştirmek maksadıyla yukarıda sayılan tedarikçiler ve servis sağlayıcıları ile bilgilerinizi paylaşabilir. Bu servis sağlayıcıları ve tedarikçiler, size ait gizli bilginin açığa çıkması ve/veya kötüye kullanımının engellenmesi maksadıyla sıkı gizlilik yükümlülükleriyle mesuldurler.

Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için ASİNFARM, web tarayıcısında “Çerezler” kullanmaktadır. Bu “çerezler” siteyi ziyaret ettiğiniz tarihi, görüntülenen sayfaları, sitede geçirilen zamanı ve siteyi ziyaretinizden önce veya sonra ziyaret ettiğiniz başka siteler hakkında bilgi sağlamaktadır. Bu bilgiyi kullanarak hangi ürünlerin hangi ziyaretçiye uygun olduğu hakkında bilgi sahibi olunmaktadır. Bu bilgiler de sadece ASİNFARM’ın iç işlerinde kullanılmakta ve üçüncü taraflardan oldukça gizli tutulmaktadır.

3.Güvenlik

İşbu web sitesine kayıt olmakla ASİNFARM’a sağlamış olduğunuz bilgilerin doğru, tam ve kesin bilgiler olduğunu ve bu bilgiler de bir değişiklik olduğu taktirde ASİNFARM’ı derhal haberdar edeceğinizi teyit etmektesiniz. Bu siteyi kullanmanız halinde, kayıtlı hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumak sizin de sorumluluğunuzdadır. Ayrıca, hesabınız ve şifreniz altında gerçekleşen eylemlerden sorumlu olduğunuzu da kabul etmektesiniz. Hesabınız ve şifreniz altında yapılan herhangi bir işlemin doğru ve kesin olduğu kabul edilir. ASİNFARM, bu işlemin sizin tarafınızdan yapılıp yapılmadığını teyit etmekle yükümlü tutulamaz. Eğer 18 yaşın altındaysanız, bu siteyi ancak velinizin gözetimi altında kullanabilirsiniz. ASİNFARM, üçüncü taraflarca kontrol edilen web sitelerine bağlantı sağlayabilir. ASİNFARM, bu web sitelerinin içeriğini kontrol etmemekte ve bu sitelerin kullanımından doğan zararların telafisine ilişkin bir garanti vermemektedir. Üçüncü bir şahsa ait bir internet sitesini görüntelemek veya o siteden bir program indirmek ilgili sitenin veya telif hakkı sahibinin şartlarına tabidir. Bu yüzden ilgili sitenin gizlilik bildiriminin ve kullanım şartlarının dikkatle okunması önemle tavsiye edilmektedir.

Milli, milletlerarası veya uluslarası kurallarca herhangi bir yasal zorunluluk olmadıkça, bu web sitesini ziyaretiniz esnasında toplanan bilgiler herhangi gerçek veya tüzel bir üçüncü şahısla bu metinde yeralan ASİNFARM’ın hakları saklı kalmak kaydıyla, paylaşılmayacaktır.

4. Sorumluluk Sınırlaması

Bu web sitesinde görüntülenen ürünlerin hepsi her coğrafi bölgede kullanılabilir değildir. H ASİNFARM, bir ürün veya servisten yararlanabilme hakkına sahip olup olmadığınız konusunda en son karar vermeye yetkisine sahiptir.

Bu sitede sağlanan içerik ve bilgiler “OLDUĞU GİBİ” ve “MÜSAİT OLDUĞU ZAMAN” sağlanmakta ve bu içerik ve bilgiye ilişkin açık, zımni veya kanuni herhangi bir garanti verilmemektedir. ASİNFARM, bu web sitesi tarafında sunulan bilgi ve içeriğin doğru, tam ve yeterli olduğu veya ihtiyacınızı karşılayacağı hususunda herhangi bir garanti vermemekte ve bu bilgilerdeki hatalardan ve eksikliklerden kaynaklanan sorumluluğu kabul etmemektedir. ASİNFARM, web sitesine erişimin kesintisiz ve hatasız çalışacağını garanti etmez. Bu web sitesinin performans eksikliğinden, hatasından, yetersizliğinden, erişimde yaşanan kesintilerden, bilgisayar virüslerinden işletimde ve veya iletimde yaşanan gecikmelerden veya burada sayılanlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir sorundan kaynaklanan doğrudan veya dolaylı zararların tümünden, önceden bu tip zarar ve ziyanın gerçekleşme olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi ASİNFARM ve çalışanları sorumlu tutulamaz. Bilgi ve/veya ekipmanınızın yeterli şekilde korunması, yedeklenmesi ve bilgisayar virüslerine veya diğer zarar verici özelliklere karşı yerinde ve uygun önlemlerin alınmasında tüm sorumluluk size aittir.

5. Fikri Mülkiyet Hakları

Bu sitede yayınlanan bilgi, resimler, ürünler ve/veya diğer her türlü materyal münhasıran ASİNFARM’ın mülkiyetinde olup ASİNFARM bunlara ilişkin sayılanlar dahil ve fakat sınırlı olmamak üzere tescilli olup olmadığı farketmeksizin her türlü telif hakkı, marka, patent, tasarım ve diğer her türlü fikri ve mülkiyet hakkını saklı tutmaktadır. Siz veya herhangi bir başka üçüncü şahıs sitenin bir parçasını oluşturan bu bilgileri veya malzemeleri önceden ASİNFARM’ın yazılı izni olmaksızın bir başka sitede kullanamaz, başka bir siteye veya başka bir siteden bağlantı (link) veremez.

6.Değişiklikler

ASİNFARM önceden bir bildirim yükümlülüğü olmaksızın bu bildirimi ve kullanım koşullarını değiştirmek hakkına sahiptir. Değiştirilen hükümler güncellenen tarih bildirilere bu sitede yayınlanacaktır.

7.Yetkili Hukuk

Bu hüküm ve şartların yorumlanması Türk Hukuku’na tabi olup ortaya çıkan anlşamazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasıran yetkilidirler.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.